los angeles

Los Angeles vůbec není tak cool, jak si možná myslíte. Pokud nemáte rádi horko, velké vzdálenosti, palmy, kýčovité suvenýry a domy jak na mexickém předměstí (kterým LA doopravdy je), zvažte výměnu "Města andělů" za výlet do národního parku (Joshua Tree například).
Za celé dva dny strávené v LA jsme nenarazili na jedinou filmovou hvězdu. Zajímalo by mě, kde se asi tak odehrávají všechny ty slavné premiéry? Místo Brendana a Donny byla k vidění akorát tak spousta žebrajících bezdomovců a pouličních rádoby umělců. Chyba, že jsme nenavštívili bájné Beverly Hills! Ale i tohle velké a špinavé město nabízí něco pěkného. Třeba skvělé a levné burrito přímo na Hollywood bulváru, nebo výpravu do slavných Universal Studios. Ta prý vážně stojí za to, což naše parta bohužel nemůže potvrdit, protože z finančních důvodů jsme museli zvolit pláž.

Los Angeles is really not as cool as you might think. Unless you like hot weather, long distances (LA is the second biggest city in the U.S.), kitschy souvenirs and "like Mexican suburb's" looking houses. Otherwise, you better think of visiting any national park nearby (Joshua Tree, for example).
I hadn't met a single film star, while I stayed in LA. Where the hell can be all the film premieres taking place? Perhaps, we should've stopped at that flamboyant city quarter of Beverly Hills.
Anyhow, even the dry like desert Californian city has something to offer. At least tasty and cheap Mexican burrito located right on the Hollywood Boulevard. It is also said that a visit to Universal Studios is worth its fee (80 - 100 USD), which our group can unfortunately not confirm. Because of financial aspects, we had to choose a beach instead.Kvůli tomuhle burritu jsme se vraceli půl hodiny přes chodník slávy. Stálo za to!


Autorka + fotky: Tereza Nyirendová

Komentáře

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. díky! a já jsem si zrovna říkala, jestli tenhle výběr nevypodívá o mojí nulový invenci :)

   Vymazat
  3. Velice hezky shrnuto vše o LA. Jen bych rád dodal, že lidé v LA vypadají a jedí podstatně zdravěji oproti těm z Virginie důkazem toho jest Vegan October Fest :-D

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky