why is the time always so short?


Nedávno jsem se svým kamarádem M. pořádala takovou menší večeři pro pár přátel a byl to jeden z mých nejoblíbenějších večerů v roce. Každý z nás připravil jeden chod a po jídle jsme jako zábavu sledovali seriál Salad Fingers (klik). Baví mě organizovat události jako třeba tuhle, jenom je škoda, že si na jejich realizaci najdu čas hodně zřídka. Například mám už dlouho v plánu velkolepou párty, kde bude každý host převlečen ve zvířecí masce (aby se nemusel bát konverzovat s kýmkoliv). Playlist na tuhle akci už je taky v progresu a rozhodně bude zahrnovat několik hitovek od skupiny Lunetik, při nichž zavzpomínáme na časy, kdy nám bylo 8 let.
Ale jak se znám, neodvratně hrozí riziko, že i tenhle nápad zůstane ve fázi pouhého plánu, tak jako se mi na stole vrší stohy receptů, podle kterých se chystám uvařit. Vlastně nevím, proč věčně nic nestíhám, když výstupy mojí práce obvykle nijak extra viditelné ani hmatatelné nejsou. Kdybych aspoň mohla tvrdit, že tak jako ostatní od rána do večera sjíždím seriály, ale ani to se u mě nekoná. Vážně jsem za svůj život zhlédla 2 série Zoufalých manželek, 3 a 1/2 série Friends a 2 díly seriálu Girls. Když ovšem nepočítám jubilejní pětačtyřicetiminutový díl Family Guy na téma Star Wars...
Snad by mi do budoucna mohl pomoct seznam věcí, které se chystám stihnout stihnout. Právě dneska si ho začínám psát. Kromě toho jsem si už objednala knížku Konec prokrastinace, takže věřím, že do konce března budu mít nejmíň dvě nové řady seriálů na kontě!

Me and my friend M. organized a little get-together for a couple of our other friends. These evenings are my favorite, we cooked different food and then watched a few episodes of Salad Fingers (here).
I quite enjoy being in charge of events like this, it's such a shame that I rarely find time for it. For example I plan a huge party, where everybody will be dressed up in animal masks so there will be no need to be scared to talk to anybody. Playlist for my future party is also in progress and I think some old czech songs for girls will do.
The question is, if all my plans won't stay in the phase of ideas since I only have time for collecting thoughts not for using them. I don't know where all my time always disappear, I don't even watch the series as other people do. Oh, actually, this week I watched 45-minute long episode of Star Wars' style Family Guy.
Anyway, I still hope a thorough to-do list with all my plans for future will help. I started making it today and I feel quite sure it will save me a few episodes of my favorite serie.

ehm, jo.. příště náš sraz určitě stihnu.
K poslechu objev tohoto týdne:

Autorka: Tereza Nyirendová
Fotky: Daniela Tomanová

Komentáře

Oblíbené příspěvky