letní radosti

 

První jarní sluníčko a updateovaný playlist na Spotify mi připomněly loňské superpohodové léto. Asi se dá říct, že letní měsíce jsou vždycky mnohem víc fajn než zbytek roku. Slunce na tváři, grilovačky, dovolená, jachty, žádné kabáty, festivaly, kamarádi, sukně, pivo, hvězdy na noční obloze a tak dále. Škoda jenom, že těmhle krásám vždycky předchází období zkoušek, kdy umírám pohledem z okna na kolemjdoucí šťastlivce v krátkých kalhotách a se zmrzlinou v ruce. A to ještě v tom lepším případě. V tom horším musím trávit čas zasekaná v knížkách někde, kde okna ani nejsou a jste rádi, že na vás světlo svítí aspoň z lampičky. Další pravidlo totiž zní, že čím hezčí počasí se venku udělá, tím více deadlinů a odevzdávaček se na vás sesype. K tomu všemu po vás ještě otec chce, abyste pomohli zasázet brambory a cibuli a kde pak máte vzít čas na všechny ty fresh venkovní akce, to je mi záhadou. Beru to tedy tak, že svou účast na podobných záležitostech budu muset, aspoň dočasně, obětovat vyššímu účelu, kterým je studium. Jenomže s tím se smiřuje šíleně těžce a já už se vážně těším, až zaklapnu poslední knihu od Václava Moravce a vyběhnu si ven ogrilovat nějaký hovězí nebo třeba tofu burgřík.

First sunny days and updated Spotify playlist reminded me of the nice summer last year. I guess summer time is always much more fun than the rest of the year. Sun is shining, you go on vacation on a yacht (I wish), dress no coats, visit summer fests, drink beer, watch evening stars... The only question to be answered is - why must this beautiful season be preceded by university exams? I really hate the time when you get stuck in books and enjoy no sunshine at all, unless you read about it. I guess it's some kind of a rule - the warmer the weather turns, the more deadlines are approaching. What's more - your father may need you to take care of his gardening. And where to find time to visit all the nice events drawing near? I, for heaven's sake, do not know. Hopefully, this effort put into studying activities is gonna be worth it one day. But still, I am really looking forward to throw away all the books at the end of summer term and never open them again. Or until next exam season, at least.

coat: got on my trip to Austria, jeans: TopShop, watch: Skagen, shoes: ClarksMinule byla stížnost, že jsem nepřidala písničku, takže tentokrát bude:Autorka: Tereza Nyirendová
Fotky: Daniela Tomanová

Komentáře

  1. Jednoduchost = nádhera :-).
    Zvu vás všechny na giveaway, ve které můžete vyhrát úžasné sérum na řasy určené pro zhuštění, prodloužení a větší objem řas :-).

    OdpovědětVymazat
  2. krásný obyčejný outfit vypadáš moc dobře!:)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky