colours


džíny - Topshop, bunda - Votočvohoz (vinted.cz)

Dnes jsem si uvědomila, jak nervozní dokážu být, když musím neustále dokola dělat ty stejné věci.

Asi je to mojí povahou, že mám potřebu pořád něco měnit. Moje máma vždycky říká: "Já si tak nerada zvykám na ty novoty! Mám ráda svůj klid."
To já rutinu nesnáším. Teda, někdy pravidelnost a řád docela vyhledávám. Je třeba fajn mít pořád stejné přátele a chodit spát každý den ve stejnou dobu. Což ovšem stejně nedělám a není mi z toho dobře.
Ale co mi rozhodně příjemné není, je dlouhodobě setrvávát ve stejné činnosti, zvlášť když to je činnost, která pro mě do budoucna nemá význam nebo mi nepřináší potěšení.
Změnila jsem školu a přestože jsem musela poslouchat staromódní názory o tom, jak ze mě nic nebude a že je jedno, co studuju, toho rozhodnutí nelituju. A chovám se pořád stejně. Miluju cestování, občas měním práce a když mě ubíjí stereotyp, utíkám. Věřím, že kdo nic nezkusí, nic nezíská a když chcete zjistit, jací jste, musíte prostě podstoupit to riziko a chvíli experimentovat. Je to jako psát článek, půlku pracně sehnaných informací stejně smažete, jednoduše proto, že se vám k sobě dohromady nehodí.
Jen můj styl oblékání zůstane už asi napořád stejně jednoduchý. Tuhle bundu jsem ulovila na Votočvohoz a nosím ji skoro denně, protože mě fakt baví, že jde ke všemu. Ať už nosíte bílou, černou, nebo barvy, užijte si léto a dělejte, co vás baví!


Today, I realized, how nervous I can be if I am stuck in the same boring activities for a long time. My mother keeps saying: "I will never get used to all that new stuff, I don't like it!"
To be honest, I do like that.
The thing is, I feel very uncomfortable, when I have to spend time by doing something I don't enjoy. If you feel it the same way, there is a right time to change it. Of course, you don't always change your old friends and you should not go to bed at a different time every day. But don't believe anyone telling you, that you have to stay in the same school, work, relationship...etc. forever. Especially, if it's not perfect according to you.
No pain, no gain, as we say, right?
I experienced a lot of changes in my life, from switching universities to leaving home and also Czech republic for some time. Not every decision was the best, but without them, one never knows what suits him. Have you ever thought about what you can miss if you don't try? This is the reason, why I need difference.
Just the way I dress stays simple, although I want my life to be colourful.

Nikdy jsem nebyla na Colours of Ostrava, prý je to nejlepší český festival!
Na instagramu jsem začala sledovat American Apparel. Miluju jejich oldschool jednoduchý styl. Je to skvělá inspirace, mrkněte se taky (tady).

I started following American Apparel on Instagram. Love their old school simple style. Check their inspiration (here).


Foto: Michal Cetera

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky