photographer wanted.

sweater - Topshop, T-shirt - borrowed

Omlouvám se, že jsem na blog už dlouho ničím nepřispěla, ale kromě všech termínů na odevzdávání prací a povinných filozofických knih, se občas nemůžeme shodnout s fotografkou na volném dni. Nezdá se to, ale celý ten proces, než vůbec na blogu něco zveřejním, trvá docela dlouho. Domluvit se, nafotit, vyhodit fotky, kde to vypadá, že jsem usnula, upravit, poskládat, napsat text, zcenzurovat, vybrat písničku... I když písniček mám většinou v zásobě kupu. Největší problém spíš vždycky bývá přeskupit obrázky tak, aby se mi líbilo jejich pořadí. Někdy tím strávím i déle, než vším ostatním! Perfekcionismus, řekla bych...
Nicméně tedy, s Michalem z Dear Friends jsme nafotili tuhle sérii analogových fotek. Podle mě vyzerajú prima, tak lehce nedbale a zaprášeně. Oblečení není zrovna aktuální, protože jsme fotili už o Velikonocích a ten den dokonce sněžilo. Poslední týdny se ale počasí dost daří, takže doufejme, že v budoucnu ještě nějaké zajímavé fotky na blog vzniknou. A taky asi začnu brzo fotit já. Do té doby ale: photographer wanted.


I have to apologize for not posting anything for a long time. To be honest, aside from all the school deadlines and philosophical books I have to read, there is another issue to be solved. My favourite photographer is very busy. You won't say, how time-consuming this whole process of blogging is... For me to find time to meet the photographer and for the photographer to find time to meet me, to shoot pictures, to choose the best ones, to write a story... And sometimes I spend ages by shifting the pictures to the right order. 

But finally, we've shot something with Michal from Dear Friends and I must say I quite like the blurry effect of these analogue pictures. So hopefully, there will be more posts again in the future. Or maybe I will get myself a camera and I will start making pictures of other people. Until then, the photographer still wanted.
hat - Topshop

Autorka: Tereza Nyirendová
Foto: Michal Cetera

Komentáře

Oblíbené příspěvky