boyfriend be like

bunda - vinted.cz, triko - H&M men, batůžek - Odivi, brýle - Humanic, hodinky - Skagen.com

Baví mě lakovat si nehty, bavit se o vztazích, ráda vařim, koukám na Hříšný tanec a Amélii z Montmartru... ale stejně si někdy říkám, že bych si klidně na chvíli vyzkoušela být klukem!

Kluci mají ve skříni jedny džíny a pět triček, neřeší blbinky, můžou mluvit sprostě, perou se a ještě u toho vypadají cool. Jejich sprchový gel voní líp než ten náš, úprava vlasů trvá kratší dobu, ke skoro všemu si můžou oblíknout tenisky a jde jim dobře matematika. A kromě toho se taky umí flákat.
Já jsem tohle lenošení nikdy nedotáhla až do konce. Čím dýl totiž ležím v posteli, tím vtíravější mám pocit, že mi něco utíká. Co kdybych se náhodou zrovna dneska mohla stát milionářkou, prezidentkou nebo princeznou. Zatím se to ovšem ještě nestalo, ale je lepší být připravena.
Můj BF je naopak jeden z těch lidí, kteří si dokážou užít volné chvíle. Prozradil mi taky, že ještě neviděl, aby práce někam utekla, a když chci jen tak proválet neděli, není se za co stydět. Minulý týden jsem si proto nastavila telefon do leteckého režimu, a mimochodem, je to dost užitečná věc. Vyhla jsem se díky němu spoustě zbytečných hovorů a bezpředmětných úkolů a místo nich si začla užívat prosté radosti. Třeba kafe na terase, sledování filmů z pohovky (já pořád ráda koukám na Pulp Fiction), zírání do blba a plnou vanu pěny s kachničkama (současná tepelná apokalypsa spíš vybízí k vaně plný ledu). 
Vůbec se nedalo mluvit o povinnostech, a i přesto jsme stihli upéct výborný extra čokoládový brownies z červený řepy a navštívili koncert WWW a Midilidí. Byl to jeden z nejlépe strávených týdnů letošního léta. Asi za to může karma tohohle pánskýho trička, že jsem si připadala jako kdysi na návštěvě u babičky, kdy jsem celý den jenom sledovala pohádky a pekla s babičkou buchty.

I really enjoy doing my manicure, as well as gossiping, cooking and watching Dirty dancing and Amelie from Montmartre. But sometimes, I am wondering how adventurous it could be to live as a boy.
Boys don't talk about unimportant matter, they wear jeans and sneakers all the time, don't spend time on their hair a lot, they fight and even look cool during that. Their shower gel smells better than ours and their math skills are better also. What I appreciate about them the most, though, is that they can be pretty lazy.
I mean, I really can't do that. The minute I lay down on the bed I start to imagine what am I gonna miss. Like becoming a princess,  for example. Thanks god, that my BF behaves like a very chilled person, so during a week at his place I switched off my phone and wore his T-shirt. Although our aim was mainly to relax, we managed to do quite a lot, from baking very tasty beet-root brownie to visiting a concert and shooting photos for this post. I am satisfied a lot and I'll enjoy my lazy time more often.
Autorka: Tereza Nyirendová
Foto: Daniela Tomanová

Komentáře

Oblíbené příspěvky