bad luck


coat - Mango, jumper - Topshop, bag - Zara, top - H&M

Možná to znáte, jste na cestě na pohovor, který jste minulý týden zaspali, ale ve firmě byli tak hodní, že vám přiřadili nový termín. Máte už trochu vroubek, tak si zodpovědně vyhledáte dopravní spojení, abyste na místě byli ještě o deset minut dříve. Jenže autobus nikde a ve chvíli, kdy se rozhodnete jít radši pěšky, kolem vás prosviští hned dva za sebou. Přijdete pozdě a v lepším případě vás přesunou na konec pořadníku. Jste zahanbeni a přitom to ani nebyla vaše chyba.
Nedávno jsem si kamarádce stěžovala, jak jsem takhle na jednu důležitou schůzku ze samého shonu zapomněla.
"Ale Terko, to musíš používat aplikaci To do today," řekla mi na to.
Nemám nic proti takové aplikaci a občas mi vážně pomáhá lepit si po pokoji lístečky s úkoly. Jenomže! Některé věci jednoduše nenaplánujete.
V mojí oblíbené písničce od The Supremes se zpívá: 'You can't hurry love. Oh, you just have to wait'  a to mi připomíná, že spěchat na cokoliv je vždycky riskantní. Stejně jako lpět na svých naplánovaných aktivitách, znám to osobně.
Z nějakého důvodu musím dost často stornovat letenky, což mě bohužel stojí dost peněz. Například letos jsem se chystala strávit Vánoce v Paříži s kamarádkou, kterou jsem od základky neviděla, jenomže ona mi týden potom, co jsme si letenky objednaly, napsala:
"Chtějí mě na svátky v práci, takže nakonec letět nemůžu."
Tečka.
Byla jsem sice docela zklamaná, ale vlastně mě to až tolik nepřekvapilo. Už mi takhle v minulosti zkrachovala cesta do New Yorku i do Milána a jenom doufám, že příště mi nepropadne třeba let do Argentiny. Nevím, jestli to není tím, že jsem jednou údajně vezla v kufru drogy a aerolinky mě od té doby sabotují, každopádně dovolenou si se mnou radši neplánujte. Koneckonců, obecně moc neplánujte, někdy je to o nervy.
Do you know this situation? You are on the way to an interview which you overslept last time. Fortunately, the company was so kind that they offered you a new one so you wanna be there on time. The bus should arrive at the place ten minutes in advance. 'Perfect,' you might think as long as the bus crashes half way on the road and you realize you are no longer on time for your interview.
Life can be unfathomable sometimes. I know it personally.
This year I planned to spend Christmas holiday in Paris, which was totally cool, I guessed. But as soon as I purchased the flight ticket, my friend texted me: 'Hey, I can't go cause they want me to work.' OK, this was the third time I had to cancel my ticket. From that time on, I am very cautious about planning. Don't expect me to set an appointment with you cause I know it won't work out.
As it's sung in my favorite song from The Supremes: 'You can't hurry love. Oh, you just have to wait.' Actually - you can't hurry anything, right? Some things in our lives have it's own pace and the time they happen might not match your expectations. Not being able to change the reality can hurt you but you should take it as it is. Of course feel free to use your TO DO TADAY app and your diary, since you probably don't wanna forget your grandma's birthday.Autorka: Tereza Nyirendová
Fotky: Daniela Tomanová

Komentáře

  1. Odpovědi
    1. Cảm ơn bạn đã khen! Tôi nghĩ rằng bạn là anh chàng tuyệt vời và quyến rũ nhất trên thế giới!

      Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky